pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiedźma Jego Królewskiej Mości

Autor książki:

Magdalena Kubasiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Genius Creations
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 310 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379951147
ISBN: 978-83-7995-114-7
Data: 2017-10-09
Cena wydawcy: 34.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Sara Weronika Sokalska wyszła zwycięsko z konfrontacji z Nocnym Królem i Mistrzem Twardowskim. Nawet jej najwięksi wrogowie otwarcie nie kwestionują już jej prawa do tytułowania się Pierwszą Czarodziejką Polanii. Cały czas trwa jednak zakulisowa i brutalna walka o wpływy na dworze. Dla wielu potężnych frakcji pozbycie się Saniki z najbliższego otoczenia króla Juliana jest pierwszym krokiem do zdobycia kontroli nad monarchą. Kluczem do sukcesu wydaje się być rozwikłanie tajemnicy pochodzenia Pierwszej i źródła jej wyjątkowych mocy.

Tymczasem Sara pozostaje sobą, czyli "Piekielnicą". Upartą czarodziejką o ciętym języku, której maniery pozostawiają wiele do życzenia. Większość problemów rozwiązuje nie siłą argumentów, a argumentem siły. Za nic ma prośby i błagania króla Juliana, pragnącego mieć w niej oparcie.

A Polanii jak zawsze grozi wielkie niebezpieczeństwo i sama magia nie wystarczy, aby je pokonać!
Pełna magii rzeczywistość alternatywnego Krakowa jest tak wiarygodna, że po zakończeniu lektury z trudem sobie przypominamy, że nie ma młodego króla na Wawelu, a knowania czarodziejów z Uniwersytetu Jagiellońskiego nie współtworzą naszej polityki. Ale to czarownica Sanika pozostaje głównym aktorem tego przedstawienia. Śledzimy jej losy, do końca niepewni, czy ugnie się pod ciężarem odpowiedzialności i podąży w mrok.

Aleksandra Janusz, autorka serii Kroniki Rozdartego Świata

Książka "Wiedźma Jego Królewskiej Mości" - Magdalena Kubasiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Genius Creations. Książka posiada 310 stron i została wydana w 2017 r.