pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Honor Harrington. Wezwanie do zemsty

Autor książki:

David Weber

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 130x195 mm
EAN: 9788380624405
ISBN: 978-83-8062-440-5
Data: 2018-12-13
27.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzeci tom „Kronik Manticore”, serii Davida Webera i Timothy’ego Zahna, osadzonej w realiach świata Honor Harrington. Jeśli chcecie wiedzieć, co się działo przed erą słynnej bohaterki, sięgnijcie po tę książkę!

Royal Manticoran Navy przeżywa poważny kryzys po ataku najemników na królestwo. Nie wiadomo, kto stał za próbą najazdu i co chciał osiągnąć, na dodatek różne frakcje w parlamencie i rządzie starają się zdyskredytować marynarkę wojenną i osłabić ją dla własnych zysków politycznych.

Oficerowie, tacy jak Travis Long i Lisa Donnelly, na których spoczywa ostateczny ciężar ochrony Gwiezdnego Królestwa Manticore, muszą zmierzyć się ze wszystkimi tymi przeciwnościami. Staje się to szczególnie trudne, gdy dochodzi do tragedii, która dotyka panujący ród Wintonów. Teraz wszystko zależy od wewnętrznej równowagi sił i rozsądku tych, którzy mogą jeszcze coś zdziałać.

Gwiezdne Królestwo Manticore nie może czuć się bezpieczne i wszyscy powinni wyciągnąć z tego wnioski, aby pokazać intruzom ich miejsce.

David Weber, literacki fenomen XXI wieku, bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Timothy Zahn, laureat nagrody Hugo, autor kilkudziesięciu powieści SF, m.in. ze świata Gwiezdnych wojen (trylogia Thrawna i dylogia „Ręka Thrawna”), cykli „Kobra”, „Zdobywcy”, „Wyzwolenie”. Napisał kilka opowiadań ze świata Honor Harrington.

Thomas Pope jest współtwórcą House of Steel i gry Saganami Island Tactical Simulation.

Książka "Honor Harrington. Wezwanie do zemsty" - David Weber - oprawa Miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.