pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wewnętrzne przebudzenie
Tytuł książki:

Wewnętrzne przebudzenie

Autor książki:

Colin P. Sisson

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9798397025539
ISBN: 9798397025539
Data: 2008-12-03
24.50  35.00  10.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wewnętrzne przebudzenie - Colin P. Sisson - opis książki:

Colin P. Sisson, metafizyk i psycholog, znany polskiemu czytelnikowi m.in. z książek Podróż w głąb siebie, Nie-zwykła moc świadomego oddychania i Twoje prawo do bogactwa, jest twórcą szeroko stosowanej metody rozwoju osobistego - Integracji Oddechem. Prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia w wielu krajach, także corocznie w Polsce.
W książce Wewnętrzne przebudzenie autor z niesłychaną prostotą opisuje odkryty przez siebie proces prowadzący do przebudzenia się z ograniczających przekonań i lęków, które są tak mocno zakorzenione w naszej psychice. Okazuje się, że nie jesteśmy skazani na cierpienie ani na bezsilność. Przeciwnie, możemy otworzyć się na nowe widzenie swego życia, a przede wszystkim samych siebie. Niezwykła praktyczność tego, co proponuje Colin, oraz jasne wskazówki, jakie oferuje nam na drogę do naszego Prawdziwego Ja, są największym atutem jego przekazu.
Autor zachęca nas do przebudzenia się z psychicznego uśpienia, byśmy wzięli na siebie odpowiedzialność za swoje życie i z odwagą zaczęli świadomie tworzyć własne szczęście i pomyślność.
Obecne, nowe wydanie tej uznanej już za klasykę w dziedzinie rozwoju osobistego książki zawiera nowe, inspirujące rozdziały, będące wynikiem ewolucji Integracji Oddechem w ciągu ostatniej dekady.
Oto masz w ręku przewodnik na drogę powrotną do swego wewnętrznego Domu. Otwórz go, weź głęboki oddech, zaufaj, że oddałeś się w doskonałe ręce profesjonalisty o wielkiej wiedzy.

Książka „Wewnętrzne przebudzenie” - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2005 r. Cena 24.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wewnętrzne przebudzenie"
Colin P. Sisson - autor m.in.:
Podróż w głąb siebie - okładka książki
Podróż w głąb siebie Colin P. Sisson;
Tajemnica dwunastu kamieni - okładka książki
Tajemnica dwunastu kamieni Colin P. Sisson;
Twoje prawo do bogactwa - okładka książki
Twoje prawo do bogactwa Colin P. Sisson;
Produkty podobne:
Droga do miłości - okładka książki
Droga do miłości Deepak Chopra