pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wciąż żywa

Autor książki:

Peter James

Dane szczegółowe:
Wydawca: Foksal
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 135x202 mm
EAN: 9788377479643
ISBN: 978-83-7747-964-3
Data: 2013-10-09
pozycja niedostępna

Opis książki:

Dla Larry ego Brookera ten film może okazać się kasowym sukcesem, który tak długo mu się wymykał.

Dla Gai, gwiazdy rocka, desperacko poszukującej uznania dla swoich aktorskich umiejętności, ta rola może oznaczać nominację do Oscara.

Dla miasta Brighton, wartość kręcenia w ich rejonie hollywoodzkiej produkcji o jednej z największych miejskich historii miłosnych, między Królem Jerzym IV a Marią Fitzherbert - jest niewyobrażalna.

Dla detektywa Roy a Grace a z komendy w Sussex, to koszmar dziejący się na jego oczach. Obsesyjny prześladowca podąża za Gają. Pierwszy zamach na życie gwiazdy miał miejsce kilka dni przed jej lotem z rodzinnego Bel Air do Brighton. Roy Grace otrzymał ostrzeżenie: w mieście ukrywa się prześladowca, który czeka, obserwuje i planuje.

Studiując naturę tak silnej obsesji, James spostrzegł, jak szybko może doprowadzić ona do iluzji, a w ekstremalnych przypadkach, do prób morderstwa. Dla czytelnika to właśnie w tym miejscu zaczyna się diabelska zabawa.

Weekend Gold Coast Bulletin, Michael Jacobson Kolejna wspaniała lektura - James radzi sobie coraz lepiej i lepiej.

Sydney Morning Herald, Winsor Dobbin Trzymająca w napięciu fabuła łączy świetny humor, to z czym boryka się Hollywood i brytyjską opowieść. Jeszcze nigdy Brighton nie wyglądało tak złowieszczo: James jest u szczytu formy.

The Times James naprawdę wie, jak rozegrać świetny thriller.

New York Times Autentyczna, rzetelnie dopracowana I zajmująca lektura.

Daily Express, Charlotte Vowden Peter James urodził się 22 sierpnia 1948 w Brighton. Należy do najlepszych i najbardziej popularnych pisarzy powieści kryminalnych. Ponadto jest również scenarzystą i producentem wybitnych filmów takich jak: Kupiec wenecki z Alem Pacino czy Most przeznaczenia z Robertem de Niro. Na swoim koncie ma liczne nagrody zarówno za produkcje filmowe, jak i powieści. Jest autorem 25 pozycji, które ukazały się w 28 krajach. Łączna sprzedaż jego książek przekroczyła 13 milionów egzemplarzy.

Słynie z doskonałych, dynamicznych fabuł, pełnokrwistych bohaterów, niespodziewanych zwrotów akcji oraz bardzo rzetelnego podejścia do realiów policyjnych. Regularnie uczestniczy jako obserwator w pracy policji hrabstwa Sussex w rodzinnym Brighton, bierze udział w oględzinach miejsc zbrodni, sekcjach zwłok oraz przesłuchaniach przestępców.

W Polsce ukazały się m.in.: Nie dość martwy, Czekając na śmierć oraz Uścisk nieboszczyka.

Książka "Wciąż żywa" - Peter James - oprawa miękka - Wydawnictwo Foksal. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2013 r.