pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wangowie kontra świat
Tytuł książki:

Wangowie kontra świat

Autor książki:

Jade Chang

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Skórzana
Ilość stron: 386 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788379999453
ISBN: 978-83-7999-945-3
Data: 2017-07-18
24.34  38.00  13.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Niezwykle zabawny debiut powieściowy o zamożnej, acz rozbitej rodzinie chińskich emigrantów, którzy mieli wszystko, ale pewnego dnia stracili majątek do ostatniego centa, oraz o podróży przez Amerykę, która ich połączyła.

Charles Wang jest wściekły na Amerykę. Krzykliwy i sympatyczny biznesmen zbudował imperium kosmetyczne, ale kryzys finansowy doprowadził go do ruiny. Teraz Charles pragnie tylko umieścić dzieci w bezpiecznym miejscu, a samemu pojechać do Chin, by odzyskać ziemię przodków - i własną dumę.

Charles zabiera Andrew, aspirującego do zostania stand-upowcem, i opętaną modą Grace ze szkół, na które go dłużej nie stać. Razem z Barbrą, swą kolejną żoną, wyruszają w podróż z zajętego przez bank domu w Bel-Air na drugi koniec kraju do stanu Nowy Jork, gdzie przed światem kryje się jego najstarsza córka Saina, okryta niesławą piękna plastyczka. Wziąwszy jednak pod uwagę uwiedzenie syna przez kusicielkę w Nowym Orleanie, gotowość do ucieczki żony zwabionej pościelą najlepszej jakości i spektakularną katastrofę w Karolinie Północnej, Charles przypuszczalnie będzie musiał wybrać pomiędzy starym a nowym światem, pomiędzy utrzymaniem rodziny a spełnieniem swojego marzenia o nowym początku w Chinach.

Książka "Wangowie kontra świat" - Jade Chang - oprawa Skórzana - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 386 stron i została wydana w 2017 r. Cena 24.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Jeszcze jeden uśmiech - okładka książki

Jeszcze jeden uśmiech

Magdalena Majcher
Czarne serce - okładka książki

Czarne serce

Nina Bogusz
W imię dziecka - okładka książki

W imię dziecka

Ian McEwan
Kane iAabel - okładka książki

Kane iAabel

Jeffrey Archer