pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W poszukiwaniu prawdy. Wielkie Litery

Autor książki:

Nora Roberts

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edipresse Wielkie Litery
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 160x265 mm
EAN: 9788381774741
Data: 2020-06-30
Cena wydawcy: 49.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przeszłość Zane a i Darby kryje straszne tajemnice. Drogi tych dwojga młodych ludzi skrzyżowały się w miasteczku nad jeziorem. Doświadczeni przez los postanowili budować wspólne życie. Czy po latach będą w stanie uwolnić się od swoich oprawców?
Zane Bigelow dorasta w pięknym, idealnie utrzymanym domu w górach Karoliny Północnej. Społeczność lokalna postrzega jego rodziców jako szanowaną parę, która czynnie uczestniczy w życiu swoich dzieci: podziwia występy baletowe córki i kibicuje synowi podczas meczów baseballowych. Brutalną prawdę znają tylko Zane i jego siostra. Pewnej nocy fałszywa fasada pęka, ujawniając prawdziwe oblicza ich rodziców. Zane wyjeżdża do college u, nie zamierzając wracać do rodzinnego miasteczka.

Lata później już jako dojrzały mężczyzna pojawia się jednak w nim, by ponownie związać się z miejscem i ludźmi, którzy mimo bolesnych wspomnień tak wiele dla niego znaczą. W malowniczym otoczeniu poznaje utalentowaną architektkę krajobrazu o imieniu Darby, próbującą uciec od złych wspomnień.

Teraz ci dwoje będą musieli stawić czoło przeszłości i obronić tych, których kochają.

Książka "W poszukiwaniu prawdy. Wielkie Litery" - Nora Roberts - oprawa miękka - Wydawnictwo Edipresse Wielkie Litery. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2020 r.