pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
W oparach absurdu
Tytuł książki:

W oparach absurdu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo LTW
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788360685358
ISBN: 978-83-6068-535-8
Data: 2019-06-01
17.09  25.00  7.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W oparach absurdu to kultowy już zbiór primaaprilisowych żartów, tekstów satyrycznych, porad, drobnych ogłoszeń i reklam przygotowywanych przez Juliana Tuwima i Antoniego Słonimskiego w latach 1920-1936. Autorzy raczą nas inspiracją dotyczącą dań grzybowych na każdy miesiąc roku, spisem alfabetycznym kontynentów czy szalonymi figlami matematycznymi. Dowiemy się, jak odpowiadać dzieciom na drażliwe pytania i jak w najłatwiejszy możliwy sposób wywabić plamy z obrusa. Znajdziemy też ważną przestrogę, co może się przydarzyć, jeśli wychodząc z domu, nie zamkniemy lufcika!
Autorzy, jak sami zaznaczali, podczas tworzenia tego tomiku (pisania bredni i nonsensów) wspaniale się bawili i znajdowali w tym radość nie mniejszą niż przy pisaniu wierszy, artykułów czy sztuk teatralnych.

W oparach absurdu to dzieło wyjątkowe pod wszystkimi względami, ukazujące, że po niemal stu latach wybitnie absurdalny humor doskonale wytrzymuje próbę czasu, a jego opary wcale nie wietrzeją?
Mamy głęboką nadzieję, że przyswojenie tej lektury sprawi, że niejedna i niejeden z Was rozpocznie na dziedzińcu budowę małego szałasiku dla ale o tym dowiecie się już z kart książki.

Książka "W oparach absurdu" - Julian Tuwim, Antoni Słonimski - oprawa miękka - Wydawnictwo LTW. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2019 r. Cena 17.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Julian Tuwim, Antoni Słonimski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Ryba Piła - okładka książki
Ryba Piła Paweł Leski
Anegdoty dziennikarskie - okładka książki
Anegdoty dziennikarskie Elżbieta Ciborska