pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W obronie innych. Kaznodzieja z karabinem

Autor książki:

Sam Childers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warbook
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 145x200 mm
EAN: 9788364523557
ISBN: 978-83-6452-355-7
Data: 2016-06-12
39.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kaznodzieja dzierżący broń w ręku, armia rebeliantów z szaleńcem na czele i całe wsie wycięte w pień tylko dlatego, że były po drodze?
Książka "W obronie innych" opisuje historię niezwykłej przemiany Sama Childersa, który z agresywnego bandyty stał się człowiekiem wiary, prowadzącym wojnę o ocalenie dzieci w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków świata. Jego życie zainspirowało twórców filmu Kaznodzieja z karabinem z Gerardem Butlerem w roli głównej.

W obronie innych traktuje o prawdziwym terroryzmie wymierzonym w 200 000 dzieci w północnej Ugandzie i Sudanie Południowym. Sam Childers - wojownik i kaznodzieja (nazywany przez niektórych najemnikiem) - bez wytchnienia przemierza z niewielkim oddziałem dżunglę, występując przeciw okrutnej armii, która znacznie przewyższa liczebnością jego siły. Jeden człowiek może bardzo wiele zmienić. I Samowi Childersowi się to z całą pewnością udaje. Peter Fonda, aktor i producent filmowy.

Wielebny Sam Childers jest od lat bliskim i zaufanym przyjacielem rządu Sudanu Południowego. Prezydent Sudanu Południowego Salva Kiir Mayardit.

Wielebny Sam Childers to od lat oddany przyjaciel naszego kraju, a my wspieramy jego odważną działalność. Prezydent Ugandy Yoweri Museveni.

Książka "W obronie innych. Kaznodzieja z karabinem" - Sam Childers - oprawa miękka - Wydawnictwo Warbook. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2016 r. Cena 39.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.