pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W mroku podziemi. Gra książkowa, w której wybierasz własną drogę

Autor książki:

Hari Conner

Dane szczegółowe:
Wydawca: MUDUKO
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 2 s.
Wymiar: 150x213 mm
EAN: 9788396392534
ISBN: 978-83-963925-3-4
Data: 2023-11-07
19.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Słyszeliście opowieści o tym miejscu… o przejściu ukrytym w ruinach zapomnianego zamku. Prowadzi ono w gmatwaninę starożytnych tuneli pełnych niewysłowionych zagrożeń, lecz także – o ile odważycie się po nie sięgnąć – bezcennych skarbów.

W mroku podziemi to TY decydujesz, którą ścieżkę wybrać. Podążaj za przygodą w książce, poznaj historię lochów i odkryj, które ścieżki są dla twojego bohatera mniej lub bardziej niebezpieczne.

„W mroku podziemi” to według mnie szybki sposób na wejście do świata fantastyki i gier RPG. Zmierz się z ekscytującą przygodą. Jest ona pełna skarbów, niebezpieczeństw i różnych zakończeń, a te są zależne od Twoich decyzji. Uważaj jednak – nie wszystkie z nich są szczęśliwe!
Tomasz Nowakowski, Ubieram się na czarno, bo jestem z Nocnej Straży
Mam tam wleźć Sam Całkiem sam Haha, no pewnie, że tak! Ruszam w podziemia pod zamczyskiem, by przeżyć własną przygodę, a tym, którzy udadzą się tam w ślad za mną, gwarantuję, że każdy z was dozna zupełnie innych wrażeń. Na tym bowiem polega magia tej opowieści!
Marcin Mortka, powieściopisarz
Rewelacja! To niesamowicie klimatyczna, wciągająca bez reszty opowieść pochłaniająca czytelnika na wiele godzin i zapewniająca niejedną rozgrywkę nie tylko dla młodszych. Gdy zanurzysz się we „W mroku podziemi”, to od Twoich decyzji będzie zależeć, w jakim kierunku potoczy się opowieść. Chętnie zagram jeszcze raz!
Fantastyka na Luzie

Książka "W mroku podziemi. Gra książkowa, w której wybierasz własną drogę" - Hari Conner - oprawa Miękka - Wydawnictwo MUDUKO. Książka posiada 2 stron i została wydana w 2023 r. Cena 19.24 zł. Zapraszamy na zakupy!