pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

W jakim sensie Bóg jest Ojcem?

Autor książki:

Stanisław Hałas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 150 s.
EAN: 9788374387491
ISBN: 978-83-7438-749-1
Data: 2022-07-15
16.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Autor w zwięzłej i przystępnej formie przybliża współczesnemu czytelnikowi Biblii trudne i wielowątkowe aspekty starotestamen­towej prawdy o ojcostwie Boga, podkreślając jej wagę, aktualność i zbawczy uniwersalizm, który sprawia, że w obrębie oddziaływania miłości Stwórcy i Władcy świata pozostaje niezmiennie nie tylko jego naród wybrany - Izrael, lecz także każda społeczność ludzka i każdy indywidualny człowiek, bez względu na jego przynależność etniczną i status społeczno-religijny. (ks. dr hab. Dariusz Dziadosz, prof. KUL)

Lektura prezentowanej pozycji może nie tylko sycić czytelnika po­przez solidnie przekazywaną wiedzę, ale także zachęcać go do ufno­ści względem Ojca pełnego miłości, wyrozumiałości i troski wobec każdego pojedynczego człowieka. (ks. dr hab. Stanisław Witkowski MS)

Książka "W jakim sensie Bóg jest Ojcem?" - Stanisław Hałas - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Książka posiada 150 stron i została wydana w 2019 r. Cena 16.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]