pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Vademecum wykonawcy. Kluczowe aspekty ubiegania się o zamówienie publiczne

Autor książki:

Katarzyna Bełdowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIEDZA I PRAKTYKA
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
EAN: 9788382766813
ISBN: 978-83-8276-681-3
Data: 2022-11-09
110.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Oddajemy w Państwa ręce praktyczny poradnik, który został przygotowany specjalnie z myślą o wykonawcach. Dowiesz się z niego m.in. w jaki sposób nawiązywać konsorcja i jakie konsekwencje dla udziału w postępowaniu ma podjęcie decyzji o wspólnym złożeniu oferty. Omówimy jakie wymogi wobec wykonawcy może ustanowić zamawiający, w szczególności w zakresie zamawianego świadczenia, warunków udziału i podstaw wykluczenia, oraz w jaki sposób należy udokumentować ich spełnienie. Co więcej, prześledzimy wspólnie proces składania i weryfikacji ofert z punktu widzenia praw i obowiązków wykonawcy.

Zważywszy na to, że swoboda zamawiającego w zakresie projektowania postanowień umowy o zamówienie publiczne podlega licznym ograniczeniom, jeden z rozdziałów poświęcony został omówieniu problematyki umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca dowie się z niego jakich zasad kontraktowych musi przestrzegać zamawiający oraz pozna odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o etap realizacji zamówienia publicznego.

Mamy nadzieję, że lektura poradnika pozwoli nie tylko na sprawną weryfikację dokumentów zamówienia pod kątem wymagań zamawiającego i ich zgodności z ustawą Pzp, ale również i przede wszystkim, umożliwi rzetelne złożenie ważnej i zgodnej z uzasadnionymi oczekiwaniami zamawiającego oferty.

Książka "Vademecum wykonawcy. Kluczowe aspekty ubiegania się o zamówienie publiczne" - Katarzyna Bełdowska - oprawa miękka - Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2022 r. Cena 110.89 zł. Zapraszamy na zakupy!