pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Uzdrowienie i uwolnienie

Autor książki:

Adolfo Lippi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365349712
ISBN: 978-83-6534-971-2
Data: 2017-01-17
18.14  27.90  9.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ostatecznym celem procesu chrześcijańskiego uzdrowienia i uwolnienia nie jest zaspokojenie pragnień przeżywanych w perspektywie życia doczesnego, lecz otwarcie na pełnię życia, którą można osiągnąć, słuchając Jezusa i podążając za Nim.

fragment
Wielu z nas nie uświadamia sobie tego, że choroby fizyczne i zniewolenia duchowe, które nie pozwalają nam cieszyć się pełnią życia, pochodzą od szatana. Szukamy pocieszenia i wolności w używkach, terapiach, a zapominamy o modlitwie, zjednoczeniu się z Bogiem w sakramentach i budowaniu wspólnoty Kościoła. A właśnie to jest jedyną skuteczną bronią przeciwko emocjom, które nas niszczą, i chorobom, które oddalają od Boga. Ojciec Adolfo Lippi, kapłan zgromadzenia pasjonistów, pomaga zrozumieć, czym jest realne uzdrowienie i uwolnienie. Ta książka, w oparciu o Biblię, duchowe rozważania i duszpasterskie doświadczenie, pokazuje, w jaki sposób chronić się przed złem i jak w pełni przylgnąć do Jezusa.

Książka "Uzdrowienie i uwolnienie" - Adolfo Lippi - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2017 r. Cena 18.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Walczący z demonami - okładka książki

Walczący z demonami

Antonio Mattatelli
Moc uwielbienia - okładka książki

Moc uwielbienia

Merlin Carothers
Produkty podobne:
Nie bój się, wierz tylko! - okładka książki

Nie bój się, wierz tylko!

o. Józef Witko OFM