pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uzdrawiająca moc wody utlenionej

Autor książki:

Nikołaj Danikow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 332 s.
Wymiar: 155x220 mm
EAN: 9788362185306
ISBN: 978-83-6218-530-6
Data: 2019-01-24
32.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Świadectwa o leczniczych właściwościach nadtlenku wodoru pojawiły się wliteraturze medycznej już na początku XX wieku. W ostatnim czasie zainteresowanie jego właściwościami znacznie wzrosło, szczególnie za sprawą propagatora tej metody, prof. Iwana Nieumywakina i jego bestsellerowej książki.

Woda utleniona na straży zdrowia. Wydawałoby się, że właściwości fizyczne nadtlenku wodoru są w pełni zbadane. Lecz proste doświadczenie pokazuje, że nie wiemy jeszcze wszystkiego o tej substancji. W ciemnym pomieszczeniu, w którym znajduje się szklanka z nadtlenkiem wodoru, umieszcza się błonę światłoczułą. Następnie błonę się wywołuje, a ona jest czarna! Dlaczego? Jest tylko jedno podejrzenie: błona światłoczuła poczerniała od jakiegoś promieniowania wydzielanego przez nadtlenek wodoru.

Lecz co to za rodzaj promieniowania? Jak powstaje? Na te pytania na razie nie ma odpowiedzi!
Nikołaj Danikow omawia wiele ciekawostek związanych z tą zagadkową substancją składnikiem aktywnym wody utlenionej. A przede wszystkim przedstawia metody jej zastosowania przy leczeniu różnych przypadłości. Dodatkowo dla każdej wymienionej choroby podaje też liczne recepty ziołowe medycyny naturalnej oraz wskazówki dotyczące zażywania witamin i zalecany w danym przypadku sposób odżywiania pacjenta.

Książka "Uzdrawiająca moc wody utlenionej" - Nikołaj Danikow - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 332 stron i została wydana w 2018 r. Cena 32.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.