pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Uwolniliśmy Ducha. O uzdrowieniu, egzorcyzmach o Bożej inwazji. Porywająca...
Tytuł książki:

Uwolniliśmy Ducha. O uzdrowieniu, egzorcyzmach o Bożej inwazji. Porywająca rozmowa z o. Bogdanem Kocańdą o walce z Szatanem, działaniu Ducha Świętego i pełni życia

Autor książki:

o. Bogdan Kocańda

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374827591
ISBN: 978-83-7482-759-1
Data: 2016-06-16
13.78  17.90  4.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jako młody chłopak miał bardzo określone marzenia. Chciał zarabiać, mieć dom, założyć rodzinę. Po skończeniu szkoły zawodowej podjął pracę w kopalni jako elektryk. Jednak Pan Bóg szybko wyciągnął go spod ziemi i powołał do franciszkanów. Tuż po święceniach zaczął pomagać osobom opętanym. Nie skupił się jednak wyłącznie na walce ze Złym. Tam, gdzie się pojawiał i dostrzegał ludzi, którzy potrzebowali pomocy, zakładał wspólnoty. Prowadził msze o uzdrowienie, posługiwał jako duszpasterz grup charyzmatycznych, angażował się w nową ewangelizację. W swojej pracy doświadczył wielu dowodów na to, że Pan Bóg jest wszechmogący. Był naocznym świadkiem uzdrowień i uwolnień spod wpływu Szatana.

Z tego wciągającego wywiadu dowiesz się m.in.:jak modlitwa wstawiennicza pomaga innym ludziom;na czym polega posługa egzorcysty;dlaczego nie wszyscy zostają uzdrowieni;że Szatan lubi nasz strach;jak świadczyć w pracy o Jezusie;jakie owoce przynosi modlitwa uwielbienia;czym jest spoczynek w Duchu Świętym;dlaczego wywoływanie duchów dla zabawy jest niebezpieczne;jak to się stało, że w niewielkiej parafii działa kilkadziesiąt wspólnot i grup modlitewnych;jak wygląda formacja zakonna franciszkanów;że Bóg nigdy nas nie opuszcza.

O. Bogdan Kocańda należy do Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (franciszkanów), jest doktorem teologii duchowości, pełnił posługę egzorcysty. Jest cenionym kierownikiem duchowym i rekolekcjonistą, a także twórcą franciszkańskich ćwiczeń duchowych. Obecnie kieruje Franciszkańskim Domem Formacyjno-Edukacyjnym w Rychwałdzie i jest kustoszem Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej.

Książka "Uwolniliśmy Ducha. O uzdrowieniu, egzorcyzmach o Bożej inwazji. Porywająca rozmowa z o. Bogdanem Kocańdą o walce z Szatanem, działaniu Ducha Świętego i pełni życia" - o. Bogdan Kocańda - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2016 r. Cena 13.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Modlitewnik. Jak pokonać szatana. - okładka książki

Modlitewnik. Jak pokonać szatana. Egzorcyzmy i...

o. Stanisław M. Kałdon OP (red.)
Pycha największy grzech - okładka książki

Pycha największy grzech

praca zbiorowa
Szatan. Największy wróg - okładka książki

Szatan. Największy wróg

ks. Wojciech Kardyś, ks. Piotr Lubecki
Produkty podobne:
Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze - okładka książki

Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce...

ks. Piotr Glas, Tomasz P. Terlikowski
Nas dwoje i.... Rozmowy z narzeczonymi - okładka książki

Nas dwoje i.... Rozmowy z narzeczonymi i młodymi...

o. Karol Meissner OSB, Bolesław Suszka