pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uwieść ochroniarza

Autor książki:

Katarzyna Kubera

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 309 s.
EAN: 9788381783361
ISBN: 978-83-8178-336-1
Data: 2020-06-30
28.96 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Półtora miliona odsłon na Wattpadzie!
Osiemnastoletnia Julliet córka przyszłego prezydenta USA wpada na szalony pomysł. Postanawia uwieść swojego o dziesięć lat starszego ochroniarza, seksownego Clarka. W tym celu sporządza specjalną listę i rozpoczyna realizowanie składających się na nią punktów, co ma jej pomóc w osiągnięciu celu.
Niemal wszystko ich różni. Julliet, która nie liczy się z konsekwencjami swoich decyzji, jest nieokiełznana, natomiast Clark obowiązkowy. Dlatego wybryki dziewczyny coraz bardziej działają mu na nerwy.
Chociaż mężczyzna bardzo się stara, z coraz większym trudem opiera się pięknej Julliet. W tę ich pozornie niewinną zabawę wkrada się prawdziwe pożądanie.
Czy Clark zaryzykuje swoją karierę i zdecyduje się na ten zakazany związek?

Książka "Uwieść ochroniarza" - Katarzyna Kubera - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 309 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.96 zł. Zapraszamy na zakupy!

Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Angelika; Ocena: 5 pkt.; Data: 2020-09-15 ; Zobacz regulamin pkt 2.5
Muszę przyznać, że całkiem pozytywnie mnie ta książka zaskoczyła. Spodziewałam się kolejnego chamskiego erotyku, jakich teraz pełno, a dostałam całkiem przyjemną i wciągającą historię. Scen seksu jest tu stosunkowo mało, a jeśli już się pojawiają, są naprawdę opisane ze smakiem.

Książka podzielona jest na trzy części, z czego każda z nich dzieje się w innej przestrzeni czasowej. W pierwszej części autorka zdecydowanie postawiła na humor, druga natomiast jest bardziej urocza, wzruszająca, a nawet nieco zaskakująca i według mnie najlepsza. W ostatniej dużym plusem było pojawienie się wątku sensacyjnego, którego się totalnie nie spodziewałam, ale nie ukrywam, bardzo się ucieszyłam, kiedy się pojawił. Z tym że moim zdaniem był on bardzo słabo rozwinięty. Niby był i niby miał spory wpływ na losy bohaterów, ale moim zdaniem był niedopracowany i strasznie mdły. Dlatego też ta ostatnia część książki jest według mnie najsłabsza.

Po za tym miałam nadzieję, że ta historia potoczy się nieco inaczej, bardziej nieszablonowo, bo w pewnym momencie sporo na to wskazywało. Niestety, autorka zdecydowała się jednak trzymać określonego dla tego gatunku schematu.

Jeśli chodzi o bohaterów to nie uważam, żeby byli oni jakoś super wykreowani... Clarka od początku nie polubiłam jakoś szczególnie, i tak w sumie zostało do końca. Nie zrobił on na mnie dobrego wrażenia, nie wyróżnia się niczym szczególnym, nie zrobił też nic za co mogłabym go polubić. Choć muszę przyznać, że jego znajomość i relacje z Małym Clarkiem niesamowicie mnie momentami bawiły. Julliet natomiast na początku książki jest nieco irytująca, a jej zachowanie głupiutkie, ale bez tego nie byłoby w tej książce tyle humoru. Po za tym z każdą kolejną stroną widać jej przemianę i dojrzałość. Jednak najbardziej z wszystkich bohaterów polubiłam chłopaka, którego poznajemy bliżej w drugiej części. Jest on niesamowicie dobrze wykreowaną postacią i żałuję, że zostało mu poświęcone tak mało czasu na kartkach tej powieści.

Jednak mimo wszystkich niedociągnięć i niedoskonałości ja tę książkę Wam polecam. Jeśli macie ochotę oderwać się od nieco cięższych tematów, trochę pośmiać i powzruszać to ta książka nada się do tego idealnie. Czyta się ją bardzo szybko, akcja nie stoi w miejscu, tylko cały czas mknie do przodu, więc podczas czytania nie ma mowy o nudzie. Jest to totalnie niezobowiązująca, ale zdecydowanie wciągająca lektura, idealna na jeden wieczór.

https://www.angelika-jasiukajc-blog.pl/2020/09/recenzja-uwiesc-ochroniarza-katarzyna.html