pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uśmiechnij się do anioła. Tom 2. Metoda

Autor książki:

J.K. Kukuła

Dane szczegółowe:
Wydawca: JQ-Selfpublishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 242 s.
EAN: 9788395331039
ISBN: 978-83-9533-103-9
Data: 2022-03-11
19.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dziękuję, że interesujesz się kolejnym tomem opowieści o Wendy Emmerson, młodej brytyjskiej aktorce, jej losem i jej przemyśleniami. W pierwszym tomie towarzyszyliśmy Wendy przez jeden dzień, w tym spędzisz wraz z nią ponad rok, obserwując jej zmagania z miłością, która tamtego dnia nią zawładnęła, a której ona, choć tak bardzo tego chciała, ze swojego serca wyrzucić nie potrafiła. Razem z bohaterką podążysz do Szkocji i do Australii, wpadniesz na dzień do Warszawy, a potem na trochę dłużej do Cannes oraz spędzisz z nią gorące dni na tropikalnej wyspie. Poznasz jej rozterki, nadzieje i wreszcie decyzje, ale przede wszystkim dowiesz się, jak miłość do Toma potrafiła ją zmienić. I zobaczysz, czym dla Wendy miała być, a czym stała się jej METODA.

"Uśmiechnij się do anioła", to opowieść o miłości. Cokolwiek nietypowa i trochę niedzisiejsza, choć przecież całkiem współczesna. A nawet więcej - jest to książka zdecydowanie na nasze czasy: rozedrgane, niepewne, burzące stare i oszałamiające nowym, odbierające spokój oraz chwiejące nadzieją - koi, daje wytchnienie, pozwala poukładać myśli oraz zapala promyk otuchy, tak nam w XXI wieku potrzebnej. To książka zarówno do podróży, jak i na długie zimowe wieczory czy leniwe letnie popołudnia. Na chandrę, na melancholię, na ciche dni. Lekka, aczkolwiek niełatwa, pogodna, lecz jednocześnie intrygująca i poruszająca. Ponieważ czytając ją, zadasz sobie pytania, na które wspólnie z Wendy będziesz poszukiwać odpowiedzi.

A czy będą one istotne również dla Ciebie Przekonaj się.

Książka "Uśmiechnij się do anioła. Tom 2. Metoda" - J.K. Kukuła - oprawa miękka - Wydawnictwo JQ-Selfpublishing. Książka posiada 242 stron i została wydana w 2022 r. Cena 19.78 zł. Zapraszamy na zakupy!