pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Szukając jutra - okładka książki
Szukając jutra pozycja dostępna
Marzenia wykute w kamieniu - okładka książki
Marzenia wykute w kamieniu pozycja dostępna
książka:

Uśmiech losu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378565444
ISBN: 978-83-7856-544-4
Data: 2017-04-07
pozycja niedostępna

Uśmiech losu - opis książki:

Autor pragnie pozostać anonimowy. Dla wielu współpracujących z nim firm i osób zajmujących prominentne stanowiska wiadomość o jego przeszłości byłaby dużym wstrząsem.

"Uśmiech losu" to autentyczna opowieść, oparta na przeżyciach autora, szczera do bólu. Ciągłe konflikty z prawem, życie na krawędzi - to bagaż doświadczeń, z którym niewielu by sobie poradziło. Co najważniejsze, niewielu potrafiłoby z tym ciężarem normalnie żyć. Środowisko więzienne to jednak ciągle pewna egzotyka dla osób po tej normalnej stronie muru, to świat, który przeraża, ale jednocześnie budzi ciekawość. Ponadto bogactwem przeżyć bohater mógłby obdarzyć wiele osób. Nie brak tu także szczegółów z jego życia erotycznego. Dodaje to jednak pikanterii, a przygody te są często prezentowane z humorem i ze swadą.

"Uśmiech losu" może stać się ciekawostką na rynku wydawniczym. Zdaniem wielu będzie to jedna z najmocniejszych pozycji tej wiosny.

Książka „Uśmiech losu” - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf.

Książka posiada 240 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Bartek; Ocena: 5 pkt.; Data: 2017-04-18
Przykłady, jak się łamie skazańca - psychicznie, a dopiero potem fizycznie. O tym, jaki okrutny los może zgotować jeden człowiek drugiemu. Bezwzględny świat więzień. Ciąg przykrych zdarzeń, jakie spotkały autora.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Odp. z 2017-06-05 od basia do Bartek: Mocna historia o życiu osadzonego, który wiele lat życia spędził w zakładach karnych, ukazująca, czy więźniowie naprawdę są resocjalizowani, czy tylko odizolowywani od społeczeństwa. Mocna książka, z pewnością warta przeczytania.
skomentuj odpowiedź [+]