pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Uprawiam sport

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 24 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788378200208
ISBN: 978-83-7820-020-8
Data: 2012-03-19
3.88  4.99  1.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Uprawiam sport - opis książki:

Ta książeczka to propozycja dla każdego dziecka, które interesuje się sportem i tematyką olimpijską.

Dzięki ciekawym zadaniom jego wiedza o sporcie, a zwłaszcza dyscyplinach olimpijskich, poszerzy się, a nauka połączona z zabawą stanie się przyjemnością. Logiczne myślenie i kojarzenie, spostrzegawczość, koncentracja i zręczność manualna to sprawności, które dziecko rozwinie, wykonując ćwiczenia o różnym stopniu trudności. W ten sposób przygotuje się do nauki czytania, pisania i liczenia.

Wiedza i umiejętności zdobywane od najmłodszych lat sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczne - przede wszystkim potrafi odnaleźć się w grupie rówieśników i umie porozumiewać się z dorosłymi. Mając taką podstawę, chętniej się uczy i wyraża własne opinie, myśli twórczo i jest aktywne.

W książeczce znajdują się ćwiczenia o różnym stopniu trudności. Przygotowane są tak, aby mogły wykonywać je dzieci w wieku 3-6 lat. Polegają między innymi na opisywaniu rysunków, dobieraniu w pary, rysowaniu po śladzie, poszukiwaniu drogi w labiryncie, łączeniu punktów, wyszukiwaniu różnic między rysunkami, uzupełnianiu rysunków za pomocą nalepek oraz rozwiązywaniu zagadek.

Czarno-białe ilustracje dziecko może pomalować, a kolorowe nalepki (60 sztuk) powinno wykorzystać do rozwiązywania zadań. Przy każdym poleceniu jest informacja o tym, jakie zdolności umiejętności rozwija dziecko wykonując dane ćwiczenie.

Książka „Uprawiam sport” - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 24 stron i została wydana w 2012 r. Cena 3.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Uprawiam sport"
Produkty podobne:
Naklejki edukacyjne. Sport - okładka książki
Naklejki edukacyjne. Sport Barbara Żołądek
Sporty. Kolorowanka - okładka książki
Sporty. Kolorowanka praca zbiorowa
Kinesiotaping w sporcie - okładka książki
Kinesiotaping w sporcie Emilia Mikołajewska