pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ukryty rękopis
Tytuł książki:

Ukryty rękopis

Autor książki:

Lauren Belfer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366074286
ISBN: 978-83-6607-428-6
Data: 2018-07-30
24.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele, które odmieni ich życie na zawsze
W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny, który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna, którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry ego, Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie, który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera, a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy, odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się, do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż, dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jednak nastąpi, będzie musiała odkryć sekrety berlińskich salonów z końca XVIII wieku, gdzie brylowała Sara Itzig Levy, wirtuozka i kolekcjonerka dzieł muzycznych. To właśnie ona ukryła niebezpieczny rękopis Bacha. Nie wiedziała jednak, że to dzieło i jego niepokojące przesłanie staną się klątwą dla niej i jej rodziny na wiele pokoleń.

__
"Fascynująca mieszanka faktów i fikcji? Napisana na podstawie imponujących badań, ta niezwykła powieść obejmuje całe stulecia i kontynenty, dotyka Holokaustu i służy jako panegiryk dla muzyki Bacha". - Booklist

Książka "Ukryty rękopis" - Lauren Belfer - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Śledztwo - okładka książki

Śledztwo

Juan Jose Saer
Córka admirała - okładka książki

Córka admirała

Joanna Keller
Zapiski niepamięci - okładka książki

Zapiski niepamięci

Grzegorz Tulisow
Przepowiednia - okładka książki

Przepowiednia

Gwendolyn Womack