pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ukryte piękno

Autor książki:

Donna Leon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Noir sur Blanc
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 125x175 mm
EAN: 9788373923805
ISBN: 978-83-7392-380-5
Data: 2012-04-26
Cena wydawcy: 28.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Na kolacji u teściów komisarz Guido Brunetti poznaje Francę Marinello, żonę wpływowego przedsiębiorcy. Jest nią oczarowany, bo jak się okazuje, łączy ich zamiłowanie do dzieł rzymskich klasyków, Wergiliusza i Cycerona. Intryguje go też wygląd kobiety - jej piękna niegdyś twarz została oszpecona przez nadmierną ingerencję chirurgów plastycznych.

Wkrótce u komisarza pojawia się major Guarino z komendy policji w Margherze, który prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa właściciela firmy przewozowej Stefano Ranzato, utrzymującego kontakty z mafią. Sprawa zatacza coraz szersze kręgi, śmierć Ranzata ma związek z nielegalnym transportem odpadów.

Brunettiemu składa też wizytę Franca Marinello, zaniepokojona faktem, że do komputerów w firmie jej męża ktoś się włamał i otworzył pliki z wyciągami z rachunków bankowych i zestawieniami nieruchomości...

To już osiemnasta powieść Donny Leon z komisarzem Brunettim w roli głównej. Autorka w fascynujący sposób odmalowuje obraz dzisiejszej Wenecji i porusza ważkie, aktualne problemy społeczne tego regionu.

Książka "Ukryte piękno" - Donna Leon - oprawa miękka - Wydawnictwo Noir sur Blanc. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2012 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]