pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uciekinierka i ułan

Autor książki:

Joanna Wtulich

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x197 mm
EAN: 9788367084437
ISBN: 978-83-6708-443-7
Data: 2022-03-28
24.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czasy kampanii napoleońskiej w Prusach Wschodnich. Émilie de Berier, tajemnicza Francuzka, szantażowana przez politycznych wrogów z Polski, pragnie odzyskać porwaną córkę. Lekkoduch pułkownik Antoni Podolski, dziedzic rodzinnego majątku, szuka szpiega, który wykradł dokumenty francuskiemu generałowi. Jego i Émilie łączy wspólna podróż do Warszawy zajętej przez Wielką Armię Napoleona. Choć nie pałają do siebie sympatią, ich ścieżki nieustannie się krzyżują. Szukając pomocy u księcia Józefa Poniatowskiego, obydwoje zostają wplątani w wir wielkiej polityki. Tymczasem Warszawa odbita z rąk Rosjan bawi się na balach i hucznie świętuje przybycie Cesarza.

Czy tych dwoje może połączyć coś więcej Czy mogą sobie pozwolić na uczucia Czy pokonają wszystkie przeszkody, jakie na ich drodze postawi los
Rozgrywki i intrygi na zapleczu wielkiej historii, afera szpiegowska i dwoje uwikłanych w nią młodych ludzi... Joanna Wtulich, autorka bestsellerowej Trylogii lwowskiej, tym razem wraca do swoich czytelniczek i czytelników z pełną rozmachu Sagą napoleońską!

Książka "Uciekinierka i ułan" - Joanna Wtulich - oprawa miękka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 24.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.