pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Tygrysku czy to prawda
książka:

Tygrysku czy to prawda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 230x260 mm
EAN: 9788377781548
ISBN: 9788377781548
Data: 2012-05-29
pozycja niedostępna

Tygrysku czy to prawda - opis wydawcy:

Cztery pytania, dzięki którym znów się uśmiechniesz.

Tygrysek jest przekonany, że wali mu się cały świat: rodzice go nie kochają, przyjaciele go opuścili, i w ogóle życie jest niesprawiedliwe. Ale mądry żółw zadaje mu cztery pytania, po których wszystko się zmienia. Tygrysek uświadamia sobie, że jego problemy wynikają z myśli, i kiedy kwestionuje te myśli, życie znów staje się wspaniałe.

Tygrysku, czy to prawda to krzepiąca opowieść o małym tygrysie z ważnym przesłaniem, które może zmienić życie nawet bardzo małych dzieci. Pełne mądrości słowa Byron Katie oraz żywe, czarujące ilustracje Hansa Wilhelma składają się na książkę, która jest klasyczną pozycją literatury dziecięcej.

Wymyślona przez Byron Katie PRACA to prosta, ale bardzo skuteczna metoda zgłębiania przyczyn cierpienia poprzez zadawanie pytań. Katie zapoznała z nią miliony ludzi na całym świecie. Jej bestsellery, m.in. Kochaj, co masz!, Kłamstwa o miłości, Radość każdego dnia, przetłumaczono na 30 języków.

Hans Wilhelm jest jednym z najwybitniejszych autorów i ilustratorów literatury dla dzieci na rynku amerykańskim, a nakłady jego książek osiągnęły 42 miliony egzemplarzy. Wiele z jego 200 utworów zostało przetłumaczonych na 20 języków, książki zdobyły liczne międzynarodowe nagrody. Na ich podstawie stworzono animowane filmy telewizyjne, popularne na całym świecie.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wybryki mrówki - okładka książki
Wybryki mrówki Rafał Wejner
Sztuka latania - okładka książki
Sztuka latania Jan Bajtlik
Przygody Małego Wodnika - okładka książki
Przygody Małego Wodnika Otfried Preussler
Przysłowia polskie - okładka książki
Przysłowia polskie Grzegorz Strzeboński
Środa, 20 Marca 2019 roku.