pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Peru i Boliwia
Peru i Boliwia 34.91 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Chiny
Chiny 34.91 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Cuda kultury UNESCO
Cuda kultury UNESCO 14.51 zł pozycja dostępna!
książka:

Tybet / Boliwia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Terraquest
Rok wyd.: 2008
Oprawa: twarda
Wymiar: 245x165 mm
EAN: 9788361155980
ISBN: 978-83-6115-598-0
Data: 2011-11-14
pozycja niedostępna

Tybet / Boliwia - opis książki:

Tybet.
Tybet był do niedawna jednym z trudniej dostępnych miejsc na świecie, nie tylko ze względów politycznych, ale też przyrodniczych. Zachowała się tam przepiękna pierwotna kultura oraz mistyczna religia.
Niestety w związku z ekspansją Chin i coraz większymi przemianami w tym regionie to co przepiękne i niedostępne powoli znika zgniatane przez współczesną cywilizację.
Zabierzemy Państwa w magiczną podróż, by pokazać zanikające piękno Tybetu. Dotrzemy tam zakazaną drogą dla turystów, czyli od zachodu przemierzając legendarny Jedwabny Szlak. Będziemy wędrować razem z pielgrzymami wokół świętej góry Kailash, przemierzymy karkołomną drogę do Lhasy by w końcu dotrzeć pod najwyższy szczyt na Ziemi czyli Mount Everest.
Boliwia.
Tak jak Tybet, zagubiona gdzieś na końcu świata, urzeka i fascynuje barwną kulturą, bezkresnymi krajobrazami i pięknem lodowcowych szczytów. Oszałamia parną i pulsującą życiem Amazonią, rozpostartą jak raj obfitości u stóp surowych, niedostępnych i zmrożonych Andów Najwyżej położone i najtrudniej dostępne państwo Ameryki Południowej. Najbardziej indiańskie w ciągle żywej tradycji i wierzeniach. Największe solnisko świata, najwyżej położone żeglowne jezioro, stolica, lotnisko... Niewątpliwie najbardziej fascynujący i różnorodny kraj całego kontynentu.

Książka „Tybet / Boliwia” - oprawa twarda - Wydawnictwo Terraquest.

Książka posiada 0 stron i została wydana w 2008 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Tybet / Boliwia"