pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Twoje życie w moich rękach

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788380534728
ISBN: 978-83-8053-472-8
Data: 2018-11-27
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Katarzyna Kalukin w rozmowach z lekarzami najpopularniejszych specjalizacji w Polsce i pracownikami polskiej służby zdrowia.

Co widzi pacjent w szpitalnej izbie przyjęć? Zatłoczoną poczekalnię, w której siedzi się po kilka godzin, tłok, lekarzy i pielęgniarki, które go lekceważą. A co widzą lekarze i pielęgniarki?
O tym jest ta książka.

Zbiór rozmów z ludźmi, którzy tworzą naszą służbę zdrowia i opowiadają nam o niej ze swojej perspektywy. Ta publikacja pomoże nam zrozumieć, jak wygląda codzienność z tej drugiej strony - nawał pracy, brak możliwości stosowania najnowszych osiągnięć medycyny, absurdy systemu.

"Pacjenci nas obrażają, krzyczą, że płacą składki i nas utrzymują. Nie zapomnę dyżuru na SOR, kiedy pacjenci w poczekalni chcieli mnie zlinczować, bo oni czekali, a ja musiałam pójść na blok operacyjny do urazu. Pacjent przyjechał z innego szpitala, jedno, jedyne oko, a chorzy z zapaleniem spojówek mieli do mnie pretensję, że poszłam zorganizować operatora dla tego najbardziej potrzebującego z nich".

Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin- dziennikarka, współpracowała z Gazetą Wyborczą, Dziennikiem Polska Europa Świat, tygodnikiem Newsweek, a obecnie pracuje w tygodniku Wprost. Autorka tekstów i książek o tematyce społecznej.

Książka "Twoje życie w moich rękach" - Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Burda. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2018 r.