pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Twoja wielka miłość pomoże mi być silną. Listy do męża
książka:

Twoja wielka miłość pomoże mi być silną. Listy do męża

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2002
Oprawa: miękka
Ilość stron: 179 s.
EAN: 9788391696910
ISBN: 83-916969-1-X
Data: 2019-07-01
Cena wydawcy: 20.48 złpozycja niedostępna

Twoja wielka miłość pomoże mi być silną. Listy do męża - Gianna Beretta Molla - opis książki:

Joanna była piękną i inteligentną kobietą. Do tego nowoczesną. Podróżowała po całej Europie, prowadziła praktykę lekarską, świetnie radziła sobie za kierownicą, znakomicie jeździła na nartach, kochała malarstwo i była stałym gościem mediolańskiej La Scali. Lubiła śmiać się i żartować. Przed wyjściem z domu nakładała delikatny makijaż, a ubierała się zgodnie z najnowszymi trendami mody wyznaczanymi przez paryskie katalogi, które regularnie zamawiała... Joanna zmarła mając niespełna 40 lat. Kilka lat temu Kościół ogłosił Joannę Berettę Molla błogosławioną.

Książka jest zbiorem 74 listów jakie Joanna napisała do męża podczas ich rozłąki. Zapewniamy, że Czytelnik na długo pozostanie pod ich urokiem. Książka dla tych którzy kochają i dla tych których kochamy.

Listy do męża błogosławionej Gianny Beretty Molli otwierają nowy, znamienny rozdział w duchowości chrześcijańskiej. Listy te, o wiele lepiej niż jakiś teologiczny traktat, w sposób przekonywujący pokazują, że ścieżka świętości nie wiedzie wyłącznie poprzez życie zakonne czy służbę kapłaństwa sakramentalnego. Może więc ujawnić się również w świecie, u kobiety żyjącej własnym powołaniem żony i matki.

Niniejsza ksiązka daje czytelnikowi możliwość spojrzenia z bliska na życie pewnej matki i pewnej chrześcijańskiej rodziny. Życie: z namiętnościami okresu zakochania się, z nadziejami na wspólne zamieszkanie, z troskami dnia codziennego, z radościami na myśl o macierzyństwi i narodzinach dzieci, z niepokojami o ich zdrowie, problemami z pracą.

A zatem listy błogosławionej Gianny ukazują rodzinę jako miejsce spotkania i urzeczywistnienia, przyjaźni oraz ludzkiego i chrześcijańskiego spełnienia.

Książka „Twoja wielka miłość pomoże mi być silną. Listy do męża” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael.

Książka posiada 179 stron i została wydana w 2002 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Twoja wielka miłość pomoże mi być silną. Listy do męża"