pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Twoja kolej na śmierć

Autor książki:

Peter James

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381255431
ISBN: 978-83-8125-543-1
Data: 2019-06-06
Cena wydawcy: 37.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:


Czy w spokojnym nadmorskim kurorcie pojawił się pierwszy seryjny zabójca od 80 lat…?
Ostatnie słowa, które wypowiedziała narzeczona do Jamiego Balla, padły w trakcie przerażającej rozmowy telefonicznej. Chwilę wcześniej Logan Somerville wjechała na znienawidzony przez siebie parking podziemny pod budynkiem, w którym mieszkali. Bała się tego miejsca. Kilka sekund po tym, jak Jamie usłyszał w słuchawce krzyk ukochanej, połączenie zostało przerwane. Policja błyskawicznie przyjechała na miejsce, ale Logan już tam nie było. Samochód stał jak gdyby nigdy nic, zaparkowany na swoim miejscu. W środku leżał telefon.

Tego samego popołudnia robotnik pracujący w parku w innej części miasta wykopał zwłoki dwudziestokilkuletniej kobiety. Jak się okazało, nie żyła od 30 lat. Komisarz Roy Grace nie pomyślał nawet, że te dwa zdarzenia mogło coś łączyć. Jednak niedługo później kolejna kobieta mieszkająca w Brighton zaginęła, a w innej części miasta ponownie znaleziono ciało.

W tym samym czasie do drzwi znanego londyńskiego psychiatry zapukał człowiek, który twierdził, że ma informacje o Logan. Od tego wydarzenia Roy Grace nie mógł spać spokojnie. Coś podpowiadało mu, że w słowach nieznajomego tkwi klucz do rozwiązania zagadki przestępstw z Brighton – teraźniejszych i przeszłych…

Książka "Twoja kolej na śmierć" - Peter James - oprawa Miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2019 r.