pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tunezja. Przewodnik Marco Polo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 105x190 mm
EAN: 9783829766791
ISBN: 978-38-2976-679-1
Data: 2009-03-26
Cena wydawcy: 26.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Kraj Berberów i Kartagińczyków jest niezwykle bogaty - w plaże, pustynie, szoty, zabytki, wrażenia..." Tunezja - kraina słońca, tak wielowymiarowa i różnorodna, może być doskonałym pomysłem na niepowtarzalne wakacje. Dwie, trzy godziny lotu z Europy i już można stanąć na afrykańskim lądzie, w zupełnie innej rzeczywistości. Tunis - port lotniczy i milionowe miasto - od razu budzi zaufanie, a przy tym nie pozostawia złudzeń co do tego, że wylądowało się w innym świecie - nowe miesza się ze starym, to co europejskie z tym co afrykańskie, a to co chrześcijańskie, z tym co islamskie. Dzisiejsza Tunezja podąża z czasem, tracąc na szczęście niewiele ze swojej oryginalności i niepowtarzalnego klimatu.
Przewodnik "Tunezja" z nowej serii "Marco Polo" oddaje współczesny styl życia i spełnia oczekiwania ludzi młodych; jest dynamiczny, radosny i pełen luzu. Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce - niczego Ci nie narzuca. Przecież jesteś na wakacjach!

Książka "Tunezja. Przewodnik Marco Polo" - Daniela Schetar, Friedrich Kothe - oprawa miękka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2009 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]