pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tuczarnia motyli

Autor książki:

Marcin Szczygielski

Dane szczegółowe:
Wydawca: bajka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 133x203 mm
EAN: 9788365479723
ISBN: 978-83-6547-972-3
Data: 2021-05-11
25.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Co robić, kiedy śnieg wciąż pada, pada i pada? Warszawa jest już zasypana, życie w mieście staje na głowie? W szkole Majki zostają odwołane lekcje. Można oczywiście siedzieć w domu z rodzicami i malutką Alicją i gapić się w telewizor. Ale można też pojechać do ciabci i zająć się zagadką tajemniczego zniknięcia Niny!
Spotkacie w tej książce dobrych znajomych z Czarownicy piętro niżej: Maję, ciabcię, Monterową, Marka i gadającego kota. Jednak nie zabraknie też niespodzianek! Wkrótce po przyjeździe Majki do Szczecina okaże się, że ciabcia nie jest staruszką, a Monterowa?
Ale tego na razie nie zdradzimy! Powiemy tylko, że Maja wpadnie (dosłownie!) w sam środek toczonej od stu lat wojny motylołaków, pozna carycę, cesarza i króla oraz... stanie na czele rewolucji. Przy okazji rozwiąże kryminalną zagadkę (ktoś ukradł Zdradliwe Lilie!) i natrafi na ślad kolejnych magicznych wskazówek pozostawionych przez jej zaginioną prapraprababcię Ninę?
Uff, sporo jak na jedne, nawet przedłużone zimowe ferie, a to i tak zaledwie część tej historii.

Będzie strasznie, zabawnie i ciekawie? A jeśli nie - to niech nas larwa pożre!
Drugi tom bestsellerowego, wielokrotnie nagradzanego cyklu powieści Marcina Szczygielskiego o przygodach Majki i ciabci. Kolejne tomy to: Klątwa dziewiątych urodzin, Bez piątej klepki, Pomylony narzeczony oraz Co jedzą czarownice?. W przygotowaniu Jasny gwint.

Książka "Tuczarnia motyli" - Marcin Szczygielski - oprawa twarda - Wydawnictwo bajka. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.