pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzy miesiące nadziei / Romans w pałacu. Seria: Światowe Życie Duo

Autor książki:

Maya Blake, Lynne Graham

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 107x170 mm
EAN: 9788327664617
ISBN: 978-83-2766-461-7
Data: 2021-04-08
Cena wydawcy: 18.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

A
Shaffron od czterech lat pracuje dla brazylijskiego geniusza biznesu Joao Oliviery. Zafascynowana nim rezygnuje z prywatnego życia, by być na każde jego zawołanie. Podczas służbowego pobytu w Maroku sytuacja wymyka się spod kontroli i Shaffron spędza z szefem noc. Potem nie potrafi już być tylko jego asystentką. Składa wymówienie. Ale Joao nie chce stracić najlepszej pracownicy. Negocjuje, by została jeszcze trzy miesiące?
B
Włoski milioner Dante Lucarelli chce kupić ziemię należącą kiedyś do jego zmarłego brata. W załatwieniu sprawy może mu przeszkodzić żona obecnego właściciela, która usiłuje go uwieść. Żeby trzymać ją na dystans, Dante proponuje odegranie roli swojej dziewczyny poznanej we Francji kelnerce. Liczy, że Belle weźmie pieniądze, których potrzebuje, i nie będzie stwarzać problemów. Niestety, z żywiołową i upartą Belle nie wszystko będzie takie proste i przewidywalne?

Książka "Trzy miesiące nadziei / Romans w pałacu. Seria: Światowe Życie Duo" - Maya Blake, Lynne Graham - oprawa miękka - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r.