pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzy i pół sekundy

Autor książki:

Amanda Prowse

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365740618
ISBN: 978-83-6574-061-8
Data: 2017-06-13
27.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Wzruszająca opowieść, która mogłaby zatrzymać bicie serca każdego z nas
Grace i Tom Penderford to zgodne i szczęśliwe małżeństwo, które prowadzi sielankowe życie na angielskiej prowincji, wychowując córeczkę Chloe. Mała dziewczynka jest ich oczkiem w głowie.

Wkrótce po trzecich urodzinach Chloe świat rodziny legnie w gruzach. Dziecko zapada nagle na sepsę, która na zawsze rozbija szczęśliwą rodzinę, odbierając rodzicom ukochaną córeczkę. Co trzy i pół sekundy podstępna choroba zabija jednego człowieka na świecie. Stojąc w obliczu niewyobrażalnej tragedii, Grace i Tom muszą nauczyć się radzić sobie z cierpieniem. Obydwoje za wszelką cenę będą starać się ocalić swoje serca i walczyć o wspólną przyszłość.

___
Poruszająca i istotna książka, której karty przewracają się same. Jest idealna dla ludzi bez medycznego doświadczenia, bo na bazie opowieści uczy jak rozpoznać sepsę i ocalić ludzkie życie.

- Dr Tanj Singh, pediatra i prezenter BBC
___
O autorce:
Amanda Prowse - bestsellerowa autorka książek, takich jak Córka doskonała czy Świąteczna kafejka. Spędziła 10 lat życia, pracując w korporacji jako konsultantka. Po tym czasie odkryła, że jej powołaniem jest pisarstwo. Specjalizuje się w prozie miłosnej, która swoim niepowtarzalnym stylem urzeka niejedną kobietę. Amanda mieszka w West Country z mężem i dwójką nastoletnich synów.

Książka "Trzy i pół sekundy" - Amanda Prowse - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.05 zł. Zapraszamy na zakupy!