pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzecie królestwo

Autor książki:

Terry Goodkind

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788378184690
ISBN: 978-83-7818-469-0
Data: 2014-01-16
25.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Terry Goodkind swoim świetnie znanym i mającym wielu fanów cyklem Miecz Prawdy stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów: Richarda Cyphera, Kahlan Amnell, czarodzieja Zedda i innych. Trzecie królestwo to kontynuacja Wróżebnej machiny.

Łaknąca krwi Zaszyta Służka, która uwięziła Kahlan, została zabita przez Richarda. Przedtem jednak zdążyła ich oboje naznaczyć zabijającym powoli dotknięciem śmierci. Biskup Hannis Arc i opat Dreier, zabawiając się proroctwami i czarną magią, wskrzesili straszliwe zło i zburzyli mur, za którym je zamknięto. Uwolnione potwory grasują po świecie, polując na ludzkie dusze. Porwały także dziadka i przyjaciół Richarda, którzy mieli uzdrowić jego i Kahlan. Richard, pozbawiony magicznego daru, mając tylko Miecz Prawdy, własny spryt i niezwykłą towarzyszkę, młodą uzdrowicielkę Samanthę, musi odnaleźć przyjaciół, nim śmiertelna skaza zabije jego i Matkę Spowiedniczkę. Nie wie, że zagraża jej także opat, który pragnie, by w chwili męczeńskiej śmierci wypowiedziała ona ważne proroctwo Majstersztyk opowieści o hipnotycznej sile oddziaływania .

RT Book Reviews

Książka "Trzecie królestwo" - Terry Goodkind - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 424 stron i została wydana w 2014 r. Cena 25.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.