pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Trzecia Rzesza u władzy
Książki »
Tytuł książki:

Trzecia Rzesza u władzy

Autor książki:

Richard J. Evans

Dane szczegółowe:
Wydawca: Napoleon V
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 750 s.
Wymiar: 173x240 mm
EAN: 9788365855121
ISBN: 978-83-6585-512-1
Data: 2017-10-03
38.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Trzecia Rzesza u władzy - opis książki:

Cud syntezy i wnikliwego osądu, kiedy to dzieło zostanie ukończone będzie wyczerpującym studium na przynajmniej całe pokolenie [...]. Wspaniałe osiągnięcie [...]. Gdy wznosi się na wyżyny, a przeważnie tak właśnie jest, niewielu może rywalizować z jego talentem do czytelnego opisywania historii. Podana na zimno, precyzyjna, na wskroś niepokojąca opowieść Evansa zapewnia najbardziej wszechstronną jak do tej pory odpowiedź na pytanie, które będzie dręczyć ludzkość przez następne tysiąclecie: dlaczego naród niemiecki - czasami bierny, czasami rozpalony - poparł brutalnych, momentami całkowicie niedorzecznych zbirów rządzących nim przez niemal dwanaście lat.

Benjamin Schwartz, The Atlantic Monthly (wybór redakcji)
"Nowa książka Evansa jest mistrzowska i wyczerpująca [...] imponujące studium".

Foreign Affairs
"Wydaje się, że Evans nie zapomniał o niczym. Jego [trylogię] wyróżnia [...] narracyjne panowanie nad niezliczonymi składnikami tej historii oraz ogromną głębią jego syntezy".

The Washington Times

Książka "Trzecia Rzesza u władzy" - Richard J. Evans - oprawa miękka - Wydawnictwo Napoleon V. Książka posiada 750 stron i została wydana w 2017 r. Cena 38.53 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]