pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tryptyk emocjonalny
Tytuł książki:

Tryptyk emocjonalny

Autor książki:

Mirosław Szymczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ad Oculos
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
Wymiar: 110x150 mm
EAN: 9788376130002
ISBN: 978-83-7613-000-2
Data: 2012-01-13
Cena wydawcy: 8.40 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Tryptyk z trzema sonetami
Tryptyk z trzema sonetami 20.65 zł pozycja dostępna!
okładka książki - O miłości
O miłości 20.88 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Poezje zebrane. Tryptyk rzymski
Poezje zebrane. Tryptyk rzymski 67.59 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Niepokój z widokiem
Niepokój z widokiem 13.75 zł pozycja dostępna!
Dla takich chwil warto żyć - powiedział syn pana Mirosława, gdy ten miał wątpliwości, czy wydać ów zbiorek. I cóż - to na pewno syn miał rację.

Wszystko jest poezją, każdy jest poetą - powiedział znany KTOŚ. No tak, ale jak tu się ma do tego poważny, dojrzały człowiek, inżynier z wykształcenia, a obecnie wiceprezes dużej firmy Wzięłam go na spytki i dowiedziałam się... niewiele.

Otóż pomysł się kołacze po głowie - usłyszałam. W tym tomiku zdecydowanie przeważają wiersze z KOBIETĄ w roli głównej - te miłosne, ale także i erotyki. KOBIETY jest w nich pełno. Gdy pytałam, czy jest to konkretna ONA, zdecydowanie zaprzeczył. My - ONE - sądzimy więc, że ta poezja jest po prostu dla NAS i o NAS. Wiersze pochodzą z różnych czasów. Znajdziemy i ślady młodzieńczych, studenckich, kabaretowych wariactw, jak pean na cześć cycków Halinki i kilka innych psot, jak i napisane parę tygodni temu Lustro - naprawdę kawałek dobrej poezji. Z całą pewnością w wielu z tych utworów tkwi coś, jakiś pomysł, który ma puentę. I chwała za to autorowi. On sam powiedział, że ten tomik to takie jego małe szaleństwo ; coś, co wywoła zaskoczenie w jego chyba mało rozpoetyzowanym środowisku. No i dobrze, panie Mirku. Zaskoczymy ich!

Książka "Tryptyk emocjonalny" - Mirosław Szymczak - oprawa miękka - Wydawnictwo Ad Oculos. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2008 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]