pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Travelbook. Kalabria i Bazylikata

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bezdroża
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 115x200 mm
EAN: 9788328351417
ISBN: 978-83-2835-141-7
Data: 2019-04-26
20.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kalabria i Bazylikata to na turystycznej mapie Italii niemal terra incognita. Koniec włoskiego buta to już nie Kampania, a jeszcze nie Sycylia region nieco zapomniany, stosunkowo słabo rozwinięty i w charakterze nieco bałkański. Realia te można potraktować jednak także jako atut tutejsze zabytki są może mniej znane, ale równie piękne, góry puste i dzikie, a plaże mniej zatłoczone. Życie toczy się znacznie wolniej niż w Rzymie czy Neapolu, słońce praży równie mocno, a miejscowe specjały nadają lokalnej kuchni niezwykłego charakteru. Zapraszamy do odkrycia Kalabrii i Bazylikaty!
Plaże dwóch mórz,
Miasteczka na skałach,
Tajemnicze zamki,
Labirynt materskich Sassi,
Dzikie góry interioru,
Feeria smaków na talerzu.
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Książka "Travelbook. Kalabria i Bazylikata" - Beata Pomykalska, Paweł Pomykalski - oprawa miękka - Wydawnictwo Bezdroża. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]