pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Transerfing rzeczywistości. Tom 4. Zarządzanie rzeczywistością

Autor książki:

Vadim Zeland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788392523659
ISBN: 978-83-9252-365-9
Data: 2013-10-29
32.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jakże chciałoby się zaznać w życiu odrobiny spokoju i stabilności Jeśli nie czujesz takiego pragnienia, być może należysz do tej nielicznej grupy szczęśliwców, którym sprzyja los. Jednak w przypadku zdecydowanej większości ludzi przykrości pchają się w życie natrętnie i jakby celowo, zupełnie jakby świat robił wszystko na złość .

Tymczasem człowiek dąży do tego, by wszystko było tak, jak on tego chce. Próbuje zastosować wobec świata swoją niewymyślną zasadę: dokąd skręcę, tam pojadę; gdzie nacisnę, tam się zegnie. Lecz świat z jakiegoś powodu mu nie ulega.

Co więcej, człowiek skręca w jedną stronę, a znosi go w zupełnie inną. Pragnie spokoju, a wchodzą mu na głowę rozwydrzone dzieci albo doprowadzający do szewskiej pasji sąsiedzi. Chciałby odpocząć, a ukochana osoba wytyka błędy popełnione w ciągu kilku ostatnich lat. Marzy o tym, co kupi za wyczekiwaną wypłatę i akurat wtedy przychodzi mu wezwanie do zapłaty za zobowiązanie, o którym nawet nie miał pojęcia.

Czy da się jakoś zmienić tę tendencję, by nie działo się tak, jak nie chcesz, tylko wprost przeciwnie, by życie nie kładło kłód pod nogi, tylko ścieliło przed Tobą dywany z płatków róż Z tego tomu Transerfingu dowiesz się, jak powstrzymać potężny huragan sił równoważących, który wieje Ci prosto w oczy.

Książka "Transerfing rzeczywistości. Tom 4. Zarządzanie rzeczywistością" - Vadim Zeland - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 152 stron i została wydana w 2009 r. Cena 32.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.