pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Transerfing rzeczywistości. Tom 2. Szelest porannych gwiazd

Autor książki:

Vadim Zeland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 236 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788392523642
ISBN: 978-83-9252-364-2
Data: 2013-10-29
32.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kolejny tom bestsellerowej serii Vadima Zelanda. Poświęcony jest rozpoznawaniu tego, czego pragnie dusza i wykorzystywaniu tej wiedzy do kształtowania swojego losu w optymalny sposób.

Jak osiągnąć jedność duszy i umysłu Usłyszałeś szelest porannych gwiazd - głos bez słów, zadumę bez myśli. Coś rozumiesz, lecz niejasno. Nie myślisz, tylko intuicyjnie wyczuwasz. Niewiele już Cię dzieli od stanu jedności duszy i umysłu - jasności bez słów, wiedzy bez wiary, pewności bez wahania.

Niestety, dusza większości ludzi przekształciła się w przestraszoną, pozbawioną praw istotę, która wbiła się w kąt i ze smutkiem obserwuje, co wyprawia potworny umysł. Czasem zdarzają się chwile zgody duszy i umysłu. W takich momentach dusza śpiewa, a umysł z zadowoleniem zaciera ręce. Lecz zdarza się to bardzo rzadko.

Wszystko dlatego, że na przestrzeni całej historii ludzkości została wykonana ogromna praca nastawiona na odizolowanie duszy od umysłu. Umysł wciąż doskonalił język swoich definicji, coraz bardziej oddalając się od języka duszy. Różne wahadła ciągnęły go w różne strony, lecz zawsze jak najdalej od pierwotnej istoty duszy. A rozwój technologiczny w ostatnich kilku stuleciach ostatecznie rozerwał związek duszy i umysłu.

Czy można to zmienić Jak się dowiedzieć, czego chce dusza I jak wsłuchać się w jej głos Dzięki Transerfingowi dowiesz się, jak wykorzystać wiatr zamiaru, by żagiel duszy poniósł Cię tam, gdzie chcesz.

Książka "Transerfing rzeczywistości. Tom 2. Szelest porannych gwiazd" - Vadim Zeland - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 236 stron i została wydana w 2009 r. Cena 32.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.