pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Maryi Panny

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 168x120 mm
EAN: 9788382011128
ISBN: 978-83-8201-112-8
Data: 2022-04-22
Obniżka ceny! 14.45  20.90  6.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński.

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Mimo upływu czasu pełne mocy słowa św. Ludwika Marii Grignion de Montfort wciąż porywają ludzi na całym świecie, prowadząc ich ku prawdziwej pobożności maryjnej. Prowadzeni słowami traktatu wierni wchodzą w głęboką relację z Matką Bożą w myśl hasła Totus Tuus, jednocześnie trwając w miłości Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej. Wiele osób, inspirując się tą przejmującą lekturą duchową, decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego przez św. Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu. Nakładem Wydawnictwa e SPe ukazała się zawierająca ten program książka Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Bóg Najwyższy posiada skarbiec, składnicę bardzo bogatą, w której zamknął wszystko, co piękne, cenne, rzadkie i kosztowne, nawet Syna swego; a tą przebogatą skarbnicą jest właśnie Maryja, którą święci nazywają Skarbem Pana, z którego pełności bogactwa spływają na ludzkość. / fragment książki/
św. Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673-1716) - wybitny kaznodzieja i kapelan chorych oraz bezdomnych. Fascynujące życie tego niezwykłego kapłana i misjonarza czytelnicy mogą poznać dzięki wydanej przez Wydawnictwo e SPe biografii świętego pt. "Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi".

Książka "Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Maryi Panny" - św. Ludwik Maria Grignion de Montfort - oprawa twarda - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2022 r. Cena 14.45 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]