pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Torusy

Autor książki:

Tomasz Grzegrzółka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 356 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381470124
ISBN: 978-83-8147-012-4
Data: 2018-08-07
Cena wydawcy: 34.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Pewnego dnia pojawiły się torusy, a świat, jaki znamy, przestał istnieć.

Oto scenariusz, który może się spełnić - w końcu świat od zawsze był pogrążony w wojnach religijnych. Ludzie walczyli, sojusze powstawały i umierały, aż nagle pojawiły się torusy i wszystko, co uznawano za pewnik, zmieniło się nie do poznania... W tej nowej, nieprzyjaznej rzeczywistości swoje miejsce spróbuje odnaleźć pewien uchodźca z Polski, którego życiem rządzi chaos. Czy sprosta czekającym na niego wyzwaniom?
Co wspólnego ma z tą historią Księżyc i Mars? Czym jest déja vu? Jaką rolę w walce o przyszłość odegrają Anonymous? Kim byli albo kim są Adam i Ewa? I czy da się jeszcze uratować ludzkość?
Mimo tego syfu dalej trwam na tanim zydelku z Ikei.

Klnę w duchu. Leci wszystko, co tylko możliwe.

Jest przezabawnie, a mnie powoli dopada pesymizm. Sączy się niczym trucizna i zatruwa myśli, mocniej i mocniej, głębiej i głębiej, dalej i dalej. W końcu coś zaczyna ssać mnie w żołądku. To z nerwów, a ja nie mam Ranigastu ani żadnych innych prochów.

Cholerny świat."

Książka "Torusy" - Tomasz Grzegrzółka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 356 stron i została wydana w 2018 r.