pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

To

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381257541
Data: 2020-01-17
38.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Najbardziej przerażająca powieść króla grozy.

Doceniona przez miliony czytelników na całym świecie.

Ciebie też porwie.

Dla dzieci miasteczko Derry jest całym światem. Dla dorosłych, którzy zawsze wiedzą wszystko najlepiej, to po prostu rodzinne miasto - swojskie, porządne, idealne do życia. Ale to dzieci widzą - i czują - co tak strrrasznie różni Derry od innych miejsc. W kanałach miasteczka zalęgło się TO. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie - klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dostrzec TO. I to one stają do walki z potworem.

Mijają lata, dzieci opuszczają rodzinne miasto. Zgroza i potworności trwają głęboko pogrzebane i przykryte całunem zapomnienia? Dopóki już jako dorośli nie zostaną wezwani, by raz jeszcze stanąć do walki z TO, które miota się w zakamarkach ich pamięci, zamieniając dawne koszmary w przerażającą rzeczywistość.

W 1990 roku na podstawie To nakręcono serial telewizyjny. Na adaptację kinową przyszło czekać prawie 30 lat. Reżyser Andres Muschietti zdecydował się na podzielenie akcji na dwa filmy. Pierwszy, który wszedł na ekrany w 2017 roku, przedstawia historie dzieci. W drugim, z gwiazdorską obsadą - m.in. Jessica Chastain, James Mc Avoy i Bill Skarsgärd - pojawiają się one już jako dorośli.

Audiobook „To” - oprawa CD - Wydawca: Biblioteka Akustyczna. Cena 38.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.