pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tim Cook Człowiek który wzniósł Apple na wyższy poziom
Tytuł książki:

Tim Cook Człowiek który wzniósł Apple na wyższy poziom

Autor książki:

Leander Kahney

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788381295406
ISBN: 978-83-8129-540-6
Data: 2019-08-20
36.42  49.99  13.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Tim Cook Człowiek który wzniósł Apple na wyższy poziom - Leander Kahney - opis książki:

Jedni mówią o nim nudziarz, drudzy - geniusz. Kim naprawdę jest Tim Cook?
Śmierć Steve a Jobsa była wielkim ciosem dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm wszech czasów. Jobs był nie tylko założycielem i legendarnym dyrektorem generalnym Apple - był również ucieleśnieniem kultowej marki. Trudno było sobie wyobrazić, że ktokolwiek mógłby go zastąpić, a już szczególnie Tim Cook.

Tymczasem za kadencji Cooka firma potroiła wartość akcji, stała się pierwszą firmą na świecie wycenianą na ponad bilion dolarów, wprowadziła na rynek Apple Watch. Obecnie Apple z nowym liderem ma się lepiej niż dobrze.

Leander Kahney, opierając się na wielu rozmowach z osobami wewnątrz Apple i z najbliższego otoczenia Cooka, opowiada inspirującą historię o tym, jak jeden człowiek zastąpił kogoś niezastąpionego, a dzięki silnemu charakterowi, pielęgnowanym wartościom i doświadczeniu udało mu się osiągnąć więcej, niż ktokolwiek przypuszczał.

Mówisz Apple, myślisz - Steve Jobs. Patrzysz na Maca, i Phone a, i Pada, myślisz - Steve Jobs. A jednak to nie Steve Jobs wyniósł Apple do stratosfery finansowej i pozycji niekwestionowanego hegemona świata nowych technologii. Zrobił to jego następca.

Przemysław Pająk, redaktor naczelny Spider s Web
Tim Cook dokonał, wydawać by się mogło, rzeczy niemożliwej. Zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego Apple niekwestionowaną ikonę świata technologicznego - Stevea Jobsa. Od lat, mimo ogromnej presji, rozwija tę firmę z sukcesem, stając się także ważnym liderem zmian społecznych w USA. Jego drogę, która zaczęła się w małym miasteczku w Alabamie, prezentuje Leander Kahney. Książka ta to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy interesują się nie tylko Apple, ale i współczesnym światem.

Krystian Kozerawski, redaktor naczelny My Apple.pl
Autorowi udało się dociec, jak to się stało, że mało medialny Tim Cook w krótkim czasie zrobił więcej dla rozwoju firmy Apple niż jeden z jego założycieli i ulubieniec mediów - Steve Jobs. Nie bez znaczenia było to, że Jobs raczej konfliktował zespoły między sobą, podczas gdy Cook od samego początku postawił na harmonię. I wygrał.

Wojciech Gryciuk, Manager Magazin
Wciągająca opowieść.

The Wall Street Journal
Postać odkryta na nowo.

Kirkus Reviews

Książka „Tim Cook Człowiek który wzniósł Apple na wyższy poziom” - oprawa twarda - Wydawnictwo Sine Qua Non. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2019 r. Cena 36.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Tim Cook Człowiek który wzniósł Apple na wyższy poziom"
Produkty podobne:
Innowatorzy - okładka książki
Innowatorzy Walter Isaacson
Jan Ekier - okładka książki
Jan Ekier Aneta Teichman
Wojownik - okładka książki
Wojownik Karol Bielecki