pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Thorgal. Pustelnik ze Skellingaru

Autor książki:

Yann le Pennetier

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 215x290 mm
EAN: 9788328197169
ISBN: 978-83-2819-716-9
Data: 2019-11-15
17.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzydziesty siódmy tom najsławniejszej europejskiej serii fantasy, stworzonej przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego! Dalsze przygody Thorgala Aegirssona, bohatera wychowanego przez wikingów.

Thorgala cały czas prześladuje jego dawne wcielenie, kiedy jako Shaigan był postrachem Północy i dokonywał straszliwych zbrodni... Do osady Thorgala przybija statek z mieszkańcami odległych szkockich wysp. Jedna z pasażerek rozpoznaje w bohaterze Shaigana Bezlitosnego, który niegdyś wyrżnął jej rodzinę. Postanawia się zemścić... W efekcie czarnowłosy wiking będzie musiał wyruszyć w daleką drogę, aby raz na zawsze rozprawić się ze zmorami przeszłości. Będzie też musiał zawrzeć nowy pakt z bogami...

Scenariusz najnowszego tomu "Thorgala" napisał Yann Le Pennetier, współautor innych serii z tego samego uniwersum - "Louve" i "Thorgal: Młodzieńcze Lata", a także kilkudziesięciu cykli przygodowych, fantastycznych czy młodzieżowych. Rysunki do tego tomu przygód wikinga stworzył Frédéric Vignaux, grafik specjalizujący się w opowieściach historycznych i legendarnych.

Książka "Thorgal. Pustelnik ze Skellingaru" - Yann le Pennetier - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2019 r. Cena 17.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.