pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Thorgal. Młodzieńcze Lata. Sinozęby. Tom 7

Autor książki:

Yann le Pennetier

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 215x290 mm
EAN: 9788328135260
ISBN: 978-83-2813-526-0
Data: 2019-05-14
17.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Siódma część serii fantasy opisującej młodość Thorgala, bohatera żyjącego wśród wikingów Północy, lecz pochodzącego z rodu kosmicznych podróżników.

Aaricia zostaje uratowana na morzu przez statek dyplomatów arabskich, którzy zmierzają do Danii, na dwór Haralda Sinozębego. Dowiedziawszy się o tym, Gandalf obiecuje sowitą nagrodę za odnalezienie córki i sprowadzenie jej do domu. Wraz z wyprawą poszukiwawczą wyrusza Thorgal, jednak droga do Haithabu, stolicy Sinozębego, okazuje się najeżona samymi niebezpieczeństwami. Tymczasem arabscy wysłannicy nie zostają podjęci w Danii zgodnie z zasadami dyplomacji, przez co także Aaricia znajduje się w trudnej sytuacji. Szybko okazuje się, że wszyscy bohaterowie wpadają w sam środek duńskich spisków związanych z walką o władzę...

Autorami serii Thorgal: Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala - Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

Książka "Thorgal. Młodzieńcze Lata. Sinozęby. Tom 7" - Yann le Pennetier - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2019 r. Cena 17.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.