pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tha Beatles po rozpadzie. Tom 1 1970-1982

Autor książki:

Keith Badman

Dane szczegółowe:
Wydawca: KAGRA
Rok wyd.: 2004
Oprawa: twarda
Ilość stron: 374 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788387598617
ISBN: 83-8759-861-5
Data: 2008-12-03
37.33  53.90  16.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

The Beatles po rozpadzie 1970-1982 to pierwsza książka, systematyzująca praktycznie wszystko, co zrobili John, Paul, George i Ringo po tym, jak ich zespół przestał istnieć... każde nagranie, każdy koncert, każde pojawienie się w radio czy telewizji, każdy wywiad... i wiele więcej. Zapisano tu każde, związane z Beatlesami wydarzenie, bez względu na to, czy tak donośne jak tragiczna śmierć Johna, czy też tak przewidywalne, jak zawrotne ceny pamiątek, osiągane na kolejnych aukcjach.
Autor Keith Badman opisał każde spotkanie Johna, Paula, George a i Ringo, bez względu na jego znaczenie, czas i miejsce. Praca pełna jest szczegółów spotkań, zarówno ważnych, jak i trywialnych, w studio, na scenie i na ławach sądów. Znajdziemy w niej urywki głównych wywiadów, które wyjaśniają wzloty i upadki w powikłanych stosunkach między czwórką artystów, a nieco później między trójką tych, którzy przetrwali.
Jest to niekończąca się saga najtrwalszego romansu muzyki popularnej dwudziestego stulecia... pełna historia największej grupy popowej wszechczasów.
DO CHWILI OBECNEJ HISTORIA BEATLESÓW BYŁA PO PROSTU NIEKOMPLETNA
Począwszy od 1970 roku poszczególni członkowie The Beatles mogli dowolnie kształtować swe indywidualne zainteresowania. Od tej chwili zaczęły się więc tworzyć cztery oddzielne historie... choć były on historiami, tworzącymi jedną, całościową opowieść o kłótniach i pojednaniach, osobistych projektach i sporadycznych próbach współpracy.
Po raz pierwszy w historii uznany ekspert tematu Beatlesów skrupulatnie dokumentuje cały okres istnienia Beatlesów po rozpadzie grupy.
Keith Badman stworzył olśniewającą i zadziwiająco szczegółową kronikę tego, co każdy z byłych Beatlesów robił dzień po dniu, począwszy od kwietnia 1970 roku.
Wszystko tu jest, dzień po dniu. Wszystkie... koncerty... wydania solowe...znane spotkania byłych Beatlesów...występy w filmach, telewizji i programach radiowych...umowy, batalie prawne i waśnie personalne związane z Beatlesami narodziny, śluby i śmierci.
Ta surowo naznaczona morderstwem Johna Lennona praca opowiada historię czterech muzyków, wyłaniających się z kaftanu bezpieczeństwa największego sukcesu w historii muzyki pop. Również ukazane na jej stronach solowe kariery muzyków okazują się być tak samo fascynujące, jak ich wspólnie przeżyta, legendarna już dekada.
Pracę poprzedza wstęp Milesa, autora The Beatles: A Diary oraz autoryzowanej biografii Paula Mc Cartneya pt. Many Years From Now. Ilustrowana jest dziesiątkami zdjęć dokumentujących poczynania Johna, Paula, George?a i Ringo... po rozpadzie.

Książka "Tha Beatles po rozpadzie. Tom 1 1970-1982" - Keith Badman - oprawa twarda - Wydawnictwo KAGRA. Książka posiada 374 stron i została wydana w 2004 r. Cena 37.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]