pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Testament lubieżnika

Autor książki:

Jarosław Rabenda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 408 s.
EAN: 9788382197228
ISBN: 978-83-8219-722-8
Data: 2022-02-25
28.85  44.99  16.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Szczera do bólu męska proza o relacjach, wartościach i szukaniu siebie
Bożydarowi, wychowanemu przez despotyczną babkę, skrajną dewotkę, od najmłodszych lat wpajano, że cielesne przyjemności są największym grzechem, a pewność siebie jest tożsama z pychą. Nic dziwnego, że młody mężczyzna stroni od silnych kobiet, irracjonalnie lęka się wpływu Boga na swoje życie, a wszystkie jego związki z płcią przeciwną kończą się katastrofą. W nieporadny sposób odkrywając swoją seksualność, Bożydar szuka jednocześnie zrozumienia i odrobiny ciepła.

Testament lubieżnika to fascynująca podróż po meandrach męskiej duszy, historia gwałtownych upadków i powolnego podnoszenia się. Śmiech przeplata się tutaj z rozpaczą, miłość z nienawiścią, a wszystko okraszone zostało sporą dawką erotyzmu.

Książka "Testament lubieżnika" - Jarosław Rabenda - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Kriss; Ocena: 5 pkt.; Data: 2022-03-19
Książka zdecydowanie warta przeczytania. Im dalej w las tym mroczniej, ale i zabawniej, gdyż J. Rabenda żongluje naszymi emocjami jak zawodowy cyrkowiec. Klimat zmienia się często i nagle, przez co nigdy nie możemy być pewni, czym autor zaskoczy nas na następnej stronie. Co ważne - wbrew pozorom to lektura nie tylko dla mężczyzn. Mojej narzeczonej również się podobało, co potwierdza moje wstępne przypuszczenie, że to w zasadzie lektura uniwersalna. Polecam serdecznie każdemu :)
skomentuj opinię/recenzję [+]