pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Terapia wielowymiarowa

Autor książki:

Barbara Ravensdale

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788364818592
ISBN: 978-83-6481-859-2
Data: 2017-04-27
Cena wydawcy: 46.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Najwspanialszym fenomenem dostępnym w Wielowymiarach, dzięki Technologii Wielowymiarowej, jest bezpośredni kontakt z promienistą energią, opisaną przez średniowieczną mistyczkę Hildegardę z Bingen. Hildegarda nazywała ją Viriditas, ENERGIĄ ŻYCIA, która animuje i ożywia wszystko, zarówno w kosmosie, jak i na Ziemi.

Spotkanie z promienistą energią to dosłownie SPA dla ciała i duszy, klinika światła. Viriditas wypełnia każdą komórkę ciała, wibruje i przenika nasze łańcuchy DNA. Doświetlone DNA ulega regeneracji, powodując zdrowienie ciała oraz poprawę naszej kondycji psychicznej, duchowej i emocjonalnej.

Technologia Wielowymiarowa to autorska metoda wspierająca ewolucję człowieka, szczególny charyzmat, ale i konkretne know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości. Pozwala wjechać wewnętrzną windą w zaświaty, w naszą wieczystą świadomość, duchowy dom naszej duszy. Dzieje się to bez przerwania kontaktu z codzienną świadomością i bez rozdzielania się ze swoim ciałem fizycznym. Bez hipnozy po prostu w dużej uważności i skupieniu, w pełnym zarządzaniu sobą.

Barbara Ravensdale absolwentka semantyki KUL, posiada dyplom gemmologii Guildhall University of London, oraz Certyfikat Międzynarodowego Towarzystwa św. Hildegardy w Bingen/ Niemcy. Mama dwójki nastolatków. Twórca ośrodka warsztatowego Siódmy Las. Pasjonatka holizmu i rozwoju świadomości. Ascendatorka - przewodnik do wyższych wymiarów, autorka własnej metody uzdrawiania - Terapii Wielowymiarowej.

Książka "Terapia wielowymiarowa" - Barbara Ravensdale - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2017 r.