pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Teatrzyki na cztery pory roku
Tytuł książki:

Teatrzyki na cztery pory roku

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Szkolne PWN
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 210x275 mm
EAN: 9788326223921
ISBN: 978-83-2622-392-1
Data: 2015-08-26
33.27  35.00  1.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
"Teatrzyki na cztery pory roku" to wyjątkowa książka autorstwa Doroty Gellner i Danuta Gellnerowej, zawierająca 35 wierszowanych krótkich przedstawień, które można zrealizować zarówno ze starszymi, jak i młodszymi dziećmi. Wszystkie utwory to unikatowe, nigdzie dotąd niepublikowane, inscenizacje, które są doskonałą okazją do zabawy zarówno w przedszkolu, jak i w domu.

Teatrzyki uszeregowane są zgodnie z rytmem pór roku - ich różnorodna tematyka pozwoli uatrakcyjnić uroczystości m.in. z okazji świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku czy Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Dzięki zabawnym i łatwo wpadającym w ucho inscenizacjom można zorganizować także nietypowe występy poświęcone na przykład zabawom na śniegu, nadejściu wiosny lub oczekiwaniu na słoneczne wakacje. Wierszowane teatrzyki pomogą dzieciom wcielić się w wielkie damy i odważnych rycerzy, jesienne listki, kolędników czy wesołe stworki.

Książka "Teatrzyki na cztery pory roku" - Dorota Gellner, Danuta Gellnerowa - oprawa twarda - Wydawnictwo Szkolne PWN. Książka posiada 56 stron i została wydana w 2015 r. Cena 33.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Mysia orkiestra - okładka książki

Mysia orkiestra

Dorota Gellner
Wierszyki dla 3-latków - okładka książki

Wierszyki dla 3-latków

Dorota Gellner, Danuta Gellnerowa
Sanatorium - okładka książki

Sanatorium

Dorota Gellner
Zamkowe bajeczki - okładka książki

Zamkowe bajeczki

Dorota Gellner
Produkty podobne: