pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Taniec marionetek
Tytuł książki:

Taniec marionetek

Autor książki:

Tomasz Niziński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Genius Creations
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379951581
ISBN: 978-83-7995-158-1
Data: 2018-04-03
26.00  39.99  13.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Taniec marionetek - opis książki:

To nie jest kolejna książka o ratowaniu świata!
W tej rozgrywce stawka nie jest większa niż życie, a ludzkości nie grozi zagłada, lecz w najgorszym wypadku znaczne podwyższenie stóp procentowych.

Witaj w świecie, w którym demony są analfabetami, nekromanci nigdy nie trzeźwieją, a bohaterowie są zawsze gotowi ryzykować życiem. Cudzym.

Czarna Kompania, Podpalacze Mostów, Łowcy Kości i Siódmy Regiment z Erei to elita wśród najemnych kompanii.

Wypełniony barwnymi postaciami świat Siódmego Regimentu wciąga i nie wypuszcza do ostatniej strony. - Marcin A. Guzek, autor serii Szare Płaszcze
Tak dobre, że czytałem na głos! - Wojciech Masiak, @Czyta Wojtek Masiak
Do stolicy regionu Caellarh (zwanej przez niektórych cuchnącym zadu wygwizdowem, powiedzmy) trafia Siódmy Regiment najemników, a pośród nich porucznik Norgaard - oficer obdarzony wyjątkowo bystrym umysłem, dużym poczuciem humoru i bardzo elastycznym sumieniem. Czytanie o tym, jak wraz z kompanami (m.in. szalonym alchemikiem i kradnącym co popadnie kwatermistrzem) radzi sobie, lepiej lub gorzej, z coraz większymi problemami, to przyjemność, od której ciężko się oderwać. - Daniel Nogal, autor serii Betelowa Rebelia

Książka "Taniec marionetek" - Tomasz Niziński - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Genius Creations. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]