pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tamtego lata w Bułgarii
Tytuł książki:

Tamtego lata w Bułgarii

Autor książki:

Małgorzata Winkler-Pogoda

Dane szczegółowe:
Wydawca: EDIPRESSE POLSKA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381175944
ISBN: 978-83-8117-594-4
Data: 2018-04-19
23.50  39.90  16.4 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Łucja, historyk sztuki z Warszawy, po wielu latach postanawia ponownie pojechać do Bułgarii. Kiedyś przeżyła tam wielką miłość, która trwała kilka lat. Ale tylko w listach. Teraz Łucja planuje spotkanie z Borysem. Nie wyobraża sobie, że i tym razem mogliby się nie zobaczyć. Jednak życie miało dla nich zawsze nieprzewidywalne scenariusze.

Powieść obyczajowa o miłości, która połączyła Polkę i Bułgara w drugiej połowie lat osiemdziesiątych, czyli w czasach bez internetu i komórek. O Bułgarii, pięknym kraju na uboczu Europy, jednocześnie bliskim i dalekim, swojskim i egzotycznym. Opowieść o zagadkowych zrządzeniach losu, przeznaczeniu i niespełnieniu, o sekretach pamięci. O tym, dlaczego miłość czasem się nie udaje. I czemu mimo wszystko warto o nią walczyć.

Małgorzata Winkler-Pogoda, tłumaczka, podróżniczka, dziennikarka, przez lata redaktorka w wydawnictwach książkowych, teraz stanęła po drugiej stronie barykady. To jej powieściowy debiut.

Książka "Tamtego lata w Bułgarii" - Małgorzata Winkler-Pogoda - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo EDIPRESSE POLSKA. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor
Produkty podobne:
Zgwałcona - okładka książki

Zgwałcona

Stefania Jagielnicka-Kamieniecka
Bądź moim Bogiem - okładka książki

Bądź moim Bogiem

Remigiusz Grzela
Nauczycielka - okładka książki

Nauczycielka

Adam Gawrylik