pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tam, gdzie rosły mirabelki

Autor książki:

Jan Mazur

Dane szczegółowe:
Wydawca: Komiksowe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 105x148 mm
EAN: 9788364638749
ISBN: 978-83-6463-874-9
Data: 2017-09-25
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Myślisz, że oni tam tylko sobie stoją i piwkują? Mijasz ich przyspieszając i raczej nie patrząc w ich kierunku? Błąd! Chłopaki spod bloku to współcześni filozofowie - rozstrzygają między sobą skomplikowane kwestie etyczne i nieobce są im imperatywy. I choć brzmi to jak śmieszki z blokersów, to Jan Mazur dzięki wyostrzonemu zmysłowi obserwacji i minimalistycznej stylistyce opowiada w "Tam, gdzie rosły mirabelki" chwytającą za serce opowieść o chłopkach spod bloku, w których drzemie dobro. A że to dłuższa drzemka? Czas na pobudkę!
Jan Mazur - autor komiksów, z których wydany w 2015 roku "Przypadek pana Marka" zebrał dziesiątki doskonałych recenzji. Za swoje scenariusze otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia, w tym pierwsze miejsce konkursu Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi i (dwukrotnie) Złotego Kurczaka - nagrodę przyznawaną komiksom niezależnym. "Tam, gdzie rosły mirabelki" to największy i z pewnością jego najdojrzalszy album komiksowy.

Komiks ukazuje się w serii "Nowy Komiks Polski" mającej na celu prezentację najciekawszych nurtów polskiego komiksu.

Książka "Tam, gdzie rosły mirabelki" - Jan Mazur - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Komiksowe. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]