pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tak to już jest

Autor książki:

Laurie Frankel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Poradnia K
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
EAN: 9788366005396
ISBN: 978-83-6600-539-6
Data: 2019-06-05
28.78 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

TAK TO JUŻ JEST - KIEDY SYN STAJE SIĘ CÓRKĄ
Wyjątkowa opowieść o miłości, rodzinie i zmianie ukaże się nakładem wydawnictwa Poradnia K
5 czerwca 2019 roku. Claude a poznajemy, gdy ma pięć lat, jest najmłodszym z pięciu braci - uwielbia kanapki z masłem orzechowym, sukienki i marzy o byciu księżniczką. A kiedy podrośnie, powie, że chce być dziewczynką.

Rodzice Claude a, Rosie i Penn, akceptują swoje dziecko takim, jakie ono jest, nie mają pewności jednak, czy mogą się tym podzielić z całym światem. I dlatego wybór Claude a utrzymywany jest w tajemnicy. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia?
To opowieść o przemianie, rodzinie i rodzicielstwie, o tym, że bycie rodzicem to skok w nieznane,
a rozwój dziecka to jedna z największych życiowych niewiadomych. Przede wszystkim jednak to książka o tym, jak trudno być rodzicem dziecka transpłciowego. Powieść została oparta w dużej mierze na autentycznych wydarzeniach: autorka sama ma syna, który zdecydował, że chce zmienić płeć.

Redaktorka wydawnictwa Poradnia K mówi:
Frankel wykazała się odwagą, poruszając tak ważny temat. Jej książka może być drogowskazem dla ludzi, których życie postawiło w naprawdę trudnej sytuacji: gdy o swoje dzieci muszą zadbać nie tylko na co dzień, ale nieustannie zadają sobie pytanie, czy ich dziecko jest bezpieczne, czy nic mu nie grozi ze strony rówieśników i dorosłych. Naszym zdaniem "Tak to już jest" to książka z tych, które mają moc zmieniania świadomości społecznej".

Książka "Tak to już jest" - Laurie Frankel - oprawa miękka - Wydawnictwo Poradnia K. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.78 zł. Zapraszamy na zakupy!